גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

השרון כרטיסים

  • טלפון: 03-5400551
הופעות מוזיקה

ישי ריבו

ארכיון תאריך: 13 פברואר 2020

משך: שעה וחצי

ישי ריבו
שורת הלהיטים של ריבו הולכת ומתארכת כשלאחרונה Шהלב שליШ הצטרף ל"הנה ימים באים", "לשוב הביתה", Шתוכו רצוף אהבהШ, Шמציל אותי כל יוםШ ושאר השירים האהובים והמוכרים שנכנסו לפנתיאון המוזיקה הישראלית. בשנה האחרונה ישי ריבו הספיק להעפיל לפסגות חדשות כשנבחר לאיש השנה של גלגלצ, Шהלב שליШ כיכב במצעדי סוף השנה ובמצעדי העשור. האלבום Ш אלול תשעШטШ זכה לשבחים והגיע מהר מאוד למעמד של אלבום זהב.
 
הסאונד העדכני והמוקפד של המופע של ישי ריבו והלהקה עובר בצורה מרגשת לבמה וכל מי שנכח בהופעות מדווח על חוויה מצמררת. אלבומו השלישי והאחרון "שטח אפור" המשיך לבסס את מעמדו כאחד היוצרים המרתקים והמצליחים בארץ. עם אמיר דדון הוא מרבה לשתף פעולה והביצוע המרגש של השניים לШלבחור נכוןШ בהופעה בקיסריה הפך לויראלי. לעמיר בניון, אחד הקולות הגדולים של המוזיקה הישראלית, כתב ריבו השנה את Шספירה לאחורШ ושירים נוספים שיראו אור.
 
הקריירה של ישי ריבו היא זינוק מטאורי, עם עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב, הוא ללא ספק התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. הוא מככב בשלל מצעדים, זכה בתארים "זמר" ו"אלבום השנה" והגיע למעמד של פלטינה לאלבומיו. השירים שלו מהלכים קסם על המאזנים, שובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים וקנו לו קהל עצום חוצה מגזרים וגילאים.