גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

השרון כרטיסים

  • טלפון: 03-5400551
מוזיקת עולם

ז'וקה פרפיניאן ומרסלו נמי - Joca perpignan & marcelo nami

ארכיון תאריך: 19 מרץ 2019

משך: שעה וחצי

ז'וקה פרפיניאן (Joca Perpignan) – יליד ריו דה ז'נרו (עלה לישראל בגיל 14), הוא פרקשניסט, זמר ומלחין בעל קריירה בינלאומית שהופיע בבמות המכובדות בארץ ובעולם ושיתף פעולה עם אומנים מצמרת הנוף המוזיקלי הבינלאומי (ננה וסקונסלוס, ארמנדיניו, ז'ואו דונטו, האחים מנדס, פקיטו ד'ריברה ועוד) והישראלי (מתי כספי, יוני רכטר, אריק איינשטיין, שלמה גרוניך, קבוצת מיומנה, היה חלק קבוע בפרוייקט של עידן רייכל, וחבר מייסד בשלישיית טוקאן). מאחוריו שני אלבומי סולו שהשני מביניהם נבחר ע"י עיתון הארץ לאחד מבין עשרת האלבומים הטובים שהושקו בישראל בשנת 2014.

מרסלו נמי (Marcelo Nami)– נולד בעיירה קטנה בפרברי רדיו דה ז'נרו (עלה לארץ בגיל 36). הופיע והקליט עם גדולי האומנים בברזיל, ביניהם: שיקו בוארקה, דניאלה מרקורי, איוון לינס, המילטון דה הולנדה ועוד, ובישראל שיתף פעולה בין היתר עם יוני רכטר, אלון אולארצ'יק, שם טוב לוי ושלמה יידוב.
בנוסף להיותו חבר קבע בהקלטת האלבום הרשמי של הקרנבל הברזילאי שיוצא מידי שנה, לנמי שני אלבומי סול אשר מבליטים את אהבתו למסורת הברזילאית, אך יחד עם זאת את השאיפה לחדשנות ושבירת מוסכמות של הנגינה המסורתית בגיטרה. חיבורו העמוק לגיטרה הקלאסית והחשמלית כאחד, הביאה את נמי לפתח טכניקת נגינה ייחודית במינה המשלבת בין השתיים ומהווה כיום השראה לנגני גיטרה רבים ברחבי העולם.